EKİBİMİZ

 

FAHRETTİN ERDEM YILDIZELİ

Avukat - Kurucu Ortak

Fahrettin Erdem Yıldızeli, 1981 doğumludur. Hukuk eğitimini Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. 2006 yılından bu yana İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık yapmakta olup, Amsterdam Vrije Üniversitesi’nde Uluslararası Teknoloji Hukuku üzerine yüksek lisans yapmaktadır. 

Avrupa ve Türkiye kişisel verilerin korunmasına ilişkin yasal düzenlemeler konusunda uzmanlaşmış olup, Teknoloji Hukuku, Bilişim Hukuku, Ticaret Hukuku ve Şirketler Hukuku, başta olmak üzere birçok hukuk alanında şirketlere ve şahıslara avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Hollanda ve Türkiye ofislerimizden Türk ve yabancı şirket ve şahıslara danışmanlık hizmeti vermektedir.

SERKAN ÇAKMAKLI

Avukat - Kurucu Ortak

Serkan Çakmaklı 1981 doğumludur. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra 1 yıl İngiltere'de dil eğitimi almıştır ve iyi derecede İngilizce bilmektedir. 2006 yılından beri İstanbul Barosu'na kayıtlı olarak çalışmaktadır.

 

Gayrimenkul Hukuku ve Sözleşmeler Hukuku konularında uzmanlaşmıştır. 2012 yılından beri kentsel dönüşüm hukuku alanında çalışmaktadır. Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projelerinde sektörün önde gelen inşaat firmalarının yanı sıra, riskli yapılarda hem yüklenici hemde kat maliklerine danışmanlık hizmeti vermektedir. Özellikle riskli alanlarda kentsel dönüşüm uygulamalarının gerçekleştirilmesinde öncülük yapmıştır. Birçok platformda Kentsel Dönüşüm Hukuku eğitimleri vermektedir.

HANDE DENİZ ÇAKMAKLI

Avukat - Danışman

Dr. Öğr. Üyesi Hande Deniz Çakmaklı, 2004 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.

 

Halen Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Borçlar Hukuku ve Miras Hukuku dersleri vermektedir.

 

Çeşitli üniversite ve platformlarda bilirkişilik ve miras hukuku eğitimleri vermekte olan Hande Deniz Çakmaklı, hukuk büromuza başta Miras Hukuku ve Aile Hukuku olmak üzere çeşitli alanlarda danışmanlık yapmaktadır.

ENES DOYUK

Avukat - Danışman

Enes Doyuk, 1994 doğumludur. Çin’in Şanghay kentinde Fudan Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.

Çin’de bulunduğu dönemde başta Türkler olmak üzere Çin’de yaşayan yabancıların ticari ve medeni alandaki hukuki süreçlerinde danışmanlığını yapmıştır.

Doğu Çin Siyaset Bilimi ve Hukuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinde medeni hukuk üzerine, Leiden Üniversitesi hukuk fakültesinde ise uluslararası hukuk üzerine yüksek lisans yapmaktadır.

Rotterdam’da Çin ve Türk Ticaret Hukuku ile Uluslararası Hukuk alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Yabancı dili Çince ve İngilizcedir.

DENİZ OĞUZ

Avukat

Deniz Oğuz, 1995 doğumludur. Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi onur dereceli mezunudur. Avukatlık stajını hukuk büromuzda tamamladıktan sonra 2019 yılında avukatlık ruhsatını almış olup halen büromuzda avukat olarak çalışmaktadır.

İngilizce bilmekte olup Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku alanlarında çalışmaktadır.

ECEM AYŞE KÜLEY

Avukat

Ecem Ayşe Küley, 1995 doğumludur. Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2018 yılında mezun olmuştur. Kocaeli Barosunda yasal stajını tamamlamış olup, 2019 yılından bu yana İstanbul Barosuna kayıtlı olup halen ofisimizde avukat olarak çalışmaktadır.

İngilizce bilmekte olup, İcra ve İflas Hukuku, Borçlar Hukuku ve İş Hukuku başta olmak üzere ağırlıklı olarak Özel Hukuk alanında hizmet vermektedir.

TUĞÇE KARA

Paralegal

Tuğçe Kara, 1996 doğumludur. Adalet Meslek Yüksekokulu'ndan 2018 yılında mezun olmuştur.

Almış olduğu eğitimin kazandırdığı hukuk bilgisi ile birlikte İcra ve İflas Hukuku, Sözleşme Hukuku ve idari işler kordinasyonunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Hukuki prosedürlerin takibi ve yerine getirilmesinde aktif rol almaktadır.

BERKAY KARABULUT

Stajer Avukat

Berkay Karabulut, 1997 doğumludur. Hukuk eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi’nde 2020 yılında tamamlamıştır. İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak yasal stajına devam etmektedir. Lisans eğitimi boyunca birçok sertifika programına katılmış ve hukuk derneklerinde yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. 

Ofisimizde özellikle İş Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku alanlarında tecrübe edinmekte ve hukuki süreçlere destek olmaktadır.

ATAKAN UYSAL

Stajer Avukat

Atakan Uysal, 1997 doğumludur. Hukuk eğitimini Yeditepe Üniversitesi’nde 2020 yılında tamamlamıştır. İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak yasal stajına devam etmektedir.

İngilizce bilmekte olup, ofisimizde özellikle İş Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku alanlarında tecrübe edinmekte ve hukuki süreçlere destek olmaktadır.

 
 

İletişim

Hakkımızda

Hizmetlerimiz

Bağdat Caddesi, Akasyalı Sokak No:1 D:6 Suadiye - Kadıköy - İstanbul / Türkiye

Tel:  00 90 216 599 03 69

Tel:  00 90 216 969 45 57

Fax: 00 90 216 599 03 71

E-posta: info@ychukuk.com

Kullanım Koşullar

Gizlilik Politikası & Veri Koruma

Şikayet Politikası

Kariyer

​​​​© 2018 Yıldızeli & Çakmaklı Hukuk Bürosu

  • Y&C Hukuk ve Danışmanlık
  • Y&C Hukuk ve Danışmanlık
  • Y&C Hukuk ve Danışmanlık
  • Y&C Hukuk ve Danışmanlık
  • Y&C Hukuk ve Danışmanlık